Zakończenie sezonu 2015/2016

Zakończenie sezonu 2015/2016

Za nami sezon piłkarski 2015/2016, w który mieliśmy możliwość śledzenia gry UKS Korona Góra Ropczycka. Zapamiętamy go głównie ze względu na olbrzymie emocje i wahania nastrojów, które towarzyszyły nam niemal podczas każdej ligowej potyczki. Ostatecznie zakończyliśmy sezon na 12 miejscu, trzeba przyznać, że apetyty kibiców, piłkarzy, trenera oraz zarządu były ogromne – zespół po czterech kolejkach rundy wiosennej walczył o awans do wyższej klasy rozgrywkowej, niestety sprawy osobiste i kontuzje kluczowych zawodników nie pozwoliły na realizację tego celu.

W głównej mierze właśnie dzięki Wam – Kibicom i Sympatykom Korony – możemy z nadzieją spoglądać w przyszłość i snuć ambitne plany na kolejny sezon. Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować Wam za wsparcie podczas meczów rozgrywanych na własnym stadionie. Jesteśmy także wdzięczni za to, że zawsze mogliśmy liczyć na Was podczas spotkań wyjazdowych. Wiemy ile wysiłku i nerwów kosztowało Was podróżowanie za drużyną w sezonie 2015/2016.
Za to wszystko – za zaangażowanie, serce dla sportu, za żywiołowy doping, za radość po bramkach, za słowa krytyki, ale i bezcennego wsparcia po porażkach – jeszcze raz dziękujemy.!

Rozpoczyna się okres wakacyjny więc życzymy Wam przyjemnego odpoczynku. Bądźcie z nami w kolejnym sezonie, który rozpoczniemy 10 lipca 2016 o godzinie 17.00 podejmując na własnym stadionie drużynę Lechii Sędziszów Małopolski w ramach XXVI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Sędziszowa Małopolskiego.


Raz jeszcze, – dziękujemy za wszystko
UKS KORONA GÓRA ROPCZYCKA

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości