Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:1
Avia Świdnik
KS Wisłoka Dębica
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy
3:0
Jutrzenka Giebułtów
KS Hutnik Kraków
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Wisła Sandomierz
KS Hetman Zamość
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
1:0
Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
2:1
Motor Lublin
Korona II Kielce
6:2
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:4
Siarka Tarnobrzeg
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm
1:1
Motor Lublin
Wisła Sandomierz
1:2
Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska
0:2
KS Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Stal Kraśnik
Avia Świdnik
1:0
KS Hetman Zamość
Sokół Sieniawa
1:0
Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
KS Wisłoka Dębica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
KS Hetman Zamość
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
KS Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
KS Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:1
KS Hutnik Kraków
Chełmianka Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
NKP Podhale Nowy Targ
1:2
Stal Kraśnik
Wisła Sandomierz
1:1
KS Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska
3:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik
1:1
Motor Lublin
Sokół Sieniawa
1:1
Korona II Kielce
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
0:1
Wisła Puławy
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:2
Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Chełmianka Chełm
KS Hetman Zamość
4:0
Podlasie Biała Podlaska
KS Wisłoka Dębica
0:2
Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Hutnik Kraków
3:1
Sokół Sieniawa
Motor Lublin
2:1
NKP Podhale Nowy Targ
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:3
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska
1:5
Stal Kraśnik
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Korona II Kielce
Wisła Puławy
3:2
KS Hutnik Kraków
Chełmianka Chełm
2:2
Avia Świdnik
Wisła Sandomierz
3:3
KS Hetman Zamość
Sokół Sieniawa
1:0
KS Wisłoka Dębica
Motor Lublin
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
1:0
Sokół Sieniawa
KS Hetman Zamość
2:0
Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik
1:0
NKP Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wisłoka Dębica
4:2
Wisła Puławy
KS Hutnik Kraków
1:1
Siarka Tarnobrzeg
Korona II Kielce
2:0
Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik
1:1
Wisła Sandomierz
Motor Lublin
4:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
1:1
NKP Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
1:1
KS Wisłoka Dębica
Wisła Puławy
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
5:1
KS Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz
0:2
Motor Lublin
Sokół Sieniawa
2:1
KS Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Podlasie Biała Podlaska
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
Chełmianka Chełm
2:3
KS Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
Avia Świdnik
4:2
Podlasie Biała Podlaska
KS Wisłoka Dębica
1:1
Korona II Kielce
Stal Kraśnik
1:0
Sokół Sieniawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
Korona II Kielce
1:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska
2:2
NKP Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
2:0
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
0:1
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Hutnik Kraków
0:0
KS Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
Sokół Sieniawa
0:0
Motor Lublin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Avia Świdnik
1:1
Jutrzenka Giebułtów
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Podlasie Biała Podlaska
NKP Podhale Nowy Targ
1:0
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:2
KS Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Sokół Sieniawa
Motor Lublin
4:1
Wisła Puławy
KS Hetman Zamość
2:3
Korona II Kielce
Stal Kraśnik
0:0
Siarka Tarnobrzeg
KS Wisłoka Dębica
3:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:0
NKP Podhale Nowy Targ
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Motor Lublin
Wisła Puławy
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
KS Hutnik Kraków
2:0
KS Hetman Zamość
KS Wisłoka Dębica
2:0
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Korona II Kielce
0:2
Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa
2:2
Avia Świdnik
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska
4:3
Jutrzenka Giebułtów
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
3:0
Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska
0:6
Wisła Sandomierz
KS Hetman Zamość
0:2
KS Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
0:1
Wisła Puławy
Motor Lublin
4:4
Korona II Kielce
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
Stal Kraśnik
2:3
KS Hutnik Kraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
1:0
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Avia Świdnik
KS Wisłoka Dębica
1:0
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
0:1
Wisła Sandomierz
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:0
KS Hetman Zamość
Wisła Puławy
0:3
NKP Podhale Nowy Targ
KS Hutnik Kraków
1:0
Motor Lublin
Korona II Kielce
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
NKP Podhale Nowy Targ
5:1
Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Sokół Sieniawa
KS Hetman Zamość
0:0
Chełmianka Chełm
Avia Świdnik
2:1
Korona II Kielce
Wisła Puławy
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin
1:0
KS Wisłoka Dębica
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
KS Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz
1:0
Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik
1:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona II Kielce
4:3
NKP Podhale Nowy Targ
KS Hutnik Kraków
3:3
Avia Świdnik
Siarka Tarnobrzeg
2:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
KS Wisłoka Dębica
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy
2:0
Podlasie Biała Podlaska
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
0:1
Motor Lublin
KS Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
0:1
Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa
0:0
Wisła Sandomierz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
0:1
Sokół Sieniawa
NKP Podhale Nowy Targ
1:2
KS Hutnik Kraków
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik
1:0
KS Wisłoka Dębica
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Korona II Kielce
Motor Lublin
4:1
KS Hetman Zamość
Wisła Sandomierz
0:1
Wisła Puławy
Stal Kraśnik
0:0
Chełmianka Chełm
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Korona II Kielce
Chełmianka Chełm
0:0
Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów
0:3
Wisła Puławy
NKP Podhale Nowy Targ
2:1
KS Wisłoka Dębica
Wisła Sandomierz
2:0
Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
KS Hetman Zamość
Avia Świdnik
1:2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
KS Hutnik Kraków
Motor Lublin
2:1
Stal Kraśnik
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
2:3
NKP Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
3:1
Jutrzenka Giebułtów
KS Hetman Zamość
0:0
Avia Świdnik
KS Wisłoka Dębica
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy
1:0
Sokół Sieniawa
KS Hutnik Kraków
2:1
Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin
7:0
Chełmianka Chełm
Korona II Kielce
1:1
Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik
3:3
Orlęta Radzyń Podlaski
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Jutrzenka Giebułtów
- : -
Korona II Kielce
Podlasie Biała Podlaska
- : -
KS Wisłoka Dębica
Avia Świdnik
- : -
Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm
- : -
Wisła Puławy
NKP Podhale Nowy Targ
- : -
KS Hetman Zamość
Wólczanka Wólka Pełkińska
- : -
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski
- : -
Motor Lublin
Wisła Sandomierz
- : -
KS Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa
- : -
Siarka Tarnobrzeg
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
- : -
Podlasie Biała Podlaska
Siarka Tarnobrzeg
- : -
Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski
- : -
Chełmianka Chełm
KS Wisłoka Dębica
- : -
Wisła Sandomierz
Motor Lublin
- : -
Avia Świdnik
KS Hutnik Kraków
- : -
Jutrzenka Giebułtów
KS Hetman Zamość
- : -
Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik
- : -
NKP Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce
- : -
Sokół Sieniawa
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości